click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Ambient biznesi, “ Pazari i Ri” ,Tiranë.

€ 155.000
RRuga Tefta Tashko , ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në zonën e Pazarit të  Ri tek rruga ” Tefta Tashko” brenda në kompleks pranë “ Atsh ”. Ambienti pozicionohet në një vend shumë të favorshëm, ka investim normal. Ambienti është në formën duplex , sipërfaqia është 66.6 m2 prej të cilave 43.3 m2 janë në katin e parë dhe 23 m2 në katin e dytë, ambienti ka mundësi shfrytëzimi edhe në pjesën e jashtme. Ambienti ka prespektivë edhe për të ardhmen, mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

  • Fasadë xhami
  • Tualet
  • Kondicionim
  • Kati 0
  • Bosh
  • Me çertefikat pronësie

Për më shumë informacion kontaktoni!

 

Rruga: RRuga Tefta Tashko
Qyteti:
State/County:
Zip: 1001
Shteti: Albania
ID e pronës: 21622
Çmimi: € 155.000
Sipërfaqja neto e pronës: 67 m2
Sipërfaqja Bruto: 67 m2
Ambjent ndenje: 2
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2016
Kondicioner: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Fasad Xhami

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, biznesi Bar Kafe, “Fiori Di Bosko” ,...

€ 32.000 1500
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

SHITET, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, ...

€ 110.000
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, ...

€ 660.000
2
Tualet
475 m2
Sipërfaqja Neto
21 Shkurt, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë :