click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Ambient biznesi pranë “Pazarit të Ri”, Tiranë.

€ 250.000
Dervish Hekali, , ,
add to favorites
59

Ambienti ndodhet tek rruga ” Dervish Hekali “, Tiranë,

Informacion mbi Ambientin:

  • Sipërfaqja e ambientit:  90.5 m2 (110.8 truall)
  • Kat nën-tokë sa siperfaqja e ambientit
  • Tarracë
  • Fasada xhami
  • Me ndriçim
  • Dekumentacion i rregullt
  • Me qepenë hekuri
  • I përshtatshëm për biznese të ndryshme.
  • Zona shumë e mirë për investim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Dervish Hekali
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19929
Price: € 250.000
Property Size: 111 m2
Property Lot Size: 111 m2
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Ambient tek Vasil Shanto, pranë “FM ...

€ 121.500
Ambienti ndodhet tek Vasil Shanto, Tiranë, Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge Kati 0 Sipërfaqja e ambientit:  40 [more]
Ambienti ndodhet tek Vasil Shanto, Tiranë, Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge Kati 0 Sipërfaqja e ambientit:  40 [more]
1 41 m2full info
Shitje

Shitet, Ambient tek ATSH, pranë “Pazar...

€ 88.000
Ambienti ndodhet tek kryqëzimi midis Rrugës Tefta Tashko dhe ATSH, Tiranë, Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge Ka [more]
Ambienti ndodhet tek kryqëzimi midis Rrugës Tefta Tashko dhe ATSH, Tiranë, Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge Ka [more]
1 44 m2full info

Shitet, Ambient, Shkolla e Bashkuar, Tiranë

€ 67.000
Ambienti ndodhet tek Kompleksi Tower Bridge. Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge• Kati 0 • Sipërfaqja e ambientit [more]
Ambienti ndodhet tek Kompleksi Tower Bridge. Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge• Kati 0 • Sipërfaqja e ambientit [more]
1 87 m2full info

Shitet, Ambient, Rruga “Tefta Tashko K...

€ 44.000
Ambienti ndodhet tek rruga “Tefta Tashko Koço” Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge• Kati 0 • Sipërfaq [more]
Ambienti ndodhet tek rruga “Tefta Tashko Koço” Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge• Kati 0 • Sipërfaq [more]
1 22 m2full info

Compare Listings

Open chat