click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Pamje e hartës
Kërkim i avancuar

Shitet, Ambient Biznesi “Xhamlliku“, Tiranë

€ 27.200
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet tek zona e“ Xhamllikut“  pranë shkollës “Nike Dardani“ , lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të mirë dhe të zhvilluar. Ambienti aktualisht përdoret si Bar Kafe por është i përshtatshëm edhe për aktivitete të tjera biznesi. Mundësi shumë  e mirë për investim.

Organizimi:

  • Sipërfaqia totale 16.8 m2
  • Tualet
  • Ambjent të jashtëm
  • Me çertifikatë pronësie

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Shteti: Albania
ID e pronës: 18519
Çmimi: € 27.200
Sipërfaqja neto e pronës: 17 m2
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, ...

€ 660.000
2
Tualet
475 m2
Sipërfaqja Neto
21 Shkurt, 2023
Detaje

Shitet, Ambient,“ Shkolla e Bashkuar ” ,Tira...

€ 65.000
1
Tualet
43 m2
Sipërfaqja Neto
18 Janar, 2023
Detaje

Shitet, Ambient,“ Myslym Shyri” ,Tiranë.

€ 45.000
1
Tualet
19 m2
Sipërfaqja Neto
11 Janar, 2023
 • Ndrysho Monedhën

 • Kërkim i Avancuar

 • Mortgage Calculator

Detajet