click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Ambient,“ Fresku ” ,Tiranë.

€ 43.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet shumë pranë rrugës kryesore, në zonën e Freskut, rruga që të çon në Dajt. Ambienti ka fasad xhami, lartësi të konsiderueshme, akses hyrje dalje me thjeshësi, lehtësisht i gjendshëm. Ambienti ndodhet në  kompleks të ndërtimit të ri. Shumë pranë kemi dhe 2 ambiente të tjera për shitje. Mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

  • Fasadë xhami
  • Kati 0
  • Tualet
  • Me çertefikat pronësie
  • Pallat i ri

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21430
Çmimi: € 43.000
Sipërfaqja neto e pronës: 62 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2016
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

SHITET, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, ...

€ 110.000
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Ambient Biznesi “Medrese“, Tiranë.

€ 200.000
2
Tualet
24 Korrik, 2023
Detaje

Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, ...

€ 660.000
2
Tualet
475 m2
Sipërfaqja Neto
21 Shkurt, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë:
https://illyrianhome.al/properties/shitet-ambient-fresku-tirane/