click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, Tiranë.

€ 660.000
Paskuqan, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Zona ku ndodhet ambienti është shumë e favorshme, me shumë prespektivë të lartë pasi kalon Unaza e madhe buzë kompleksit si dhe Bulevardi i Ri i Tiranës. Si biznes palestër prej shumë vitesh ka klientelë të rregullt dhe fitime mjaftë të larta, pajisjet janë shumë cilësore dhe profesionale, ambiente të ndara për aerobi, fizioterapi, sauna, dhoma ndërrimi me dushe, tualete për meshkuj dhe femra, sistem kondicionimi dhe aspirimi, 6 pista vrapi profesionale, 4 bicikleta, 4 stepp edhe të gjitha pajisjet te cilat i duhen një palestre. Gjithashtu është  mundësia për tu zgjeruar me cmim tepër okazion me ambientet ngjitur.

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Paskuqan
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19797
Çmimi: € 660.000
Sipërfaqja neto e pronës: 475 m2
Ambjent ndenje: 4
Tualet: 2

Pronat e ngjashme

Detaje

SHITET, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, ...

€ 110.000
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet, Ambient,“ Fresku ” ,Tiranë.

€ 43.000
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
3 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Ambient Biznesi “Medrese“, Tiranë.

€ 200.000
2
Tualet
24 Korrik, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë: