click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1 “Dogana”, Tiranë.

€ 69.480
29 Nentori, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri në Astir përgjatë aksit të rrugës “29 Nentori” pranë mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia. Gjithashtu , ndodhet në një nyje të rëndësishme kominikimi midis Durrësit, Tiranës dhe pjesës veriore, Kamëz, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendrën e Tiranës, në vijë të drejtë, nëpermjet rrugës së Durrësit. Punimet në kompleks përfundojnë 2024 (për 1 vit )

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Kati 1 banim
  • Me ashensor
  • Post Parkim (15.000€)
  • Në proçes Hipotekimi

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: 29 Nentori
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20925
Çmimi: € 69.480
Sipërfaqja neto e pronës: 65 m2
Sipërfaqja Bruto: 77 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2024
Garazhe: po
Ashensor: po
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-astir-dogana-tirane/