click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 2+1, “Blv.Zogu i Parë” ,Tiranë.

€ 95.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë rrugës “Blv.Zogu i Parë“ në Qendër të Tiranës tek “ Ministria e Drejtësisë“ . Në një zonë shumë të preferuara me shumë zhvillim,pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti është i rikostruktuar më së fundmi dhe ofrohet në gjëndje të mirë.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet me dritare
  • I mobiluar
  • Kati 6
  • Pallat egzistues
  • I rikonstruktuar
  • Me dokumentacion të rregullt

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19719
Çmimi: € 95.000
Sipërfaqja neto e pronës: 67 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr.Irfan Tomini” ,T...

€ 128.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 3+1 “Rr. Kavajës”, Tiranë.

€ 214.880
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
123 m2
Sipërfaqja Neto
6 Qershor, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023

Detajet