click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 1+1 “Jordan Misja ”, Tiranë.

€ 87.000
Rruga e Burgut, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të vitit 2023, aktualish sapo ka mbaruar ndaraja e ambientit të brendshëm me tull. Apartamenti ka shumë ndriçim naryral dhe pozicionohet në pkjesën e brendëshme të pallatit me pamje nga ambienti shplodhës dhe hapësira e gjelbër e pallatit. Nga bulevardi i ri i Tiranës është vetëm 5 minuta në këmbë. Pallati është ndërtuar me cilësi të lartë punimesh dhe materiale ndërtimi bashkohore.  Mbzllja e punive të gjithë pallatit siapas palnifikimeve mbyllen në  Dhjetor 2023.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet të bollshëm
  • Planimetri e rregullt
  • Kati 5
  • Me 2 ashensor
  • Në proçes Hipotekimi

 

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga e Burgut
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20572
Çmimi: € 87.000
Sipërfaqja neto e pronës: 56 m2
Sipërfaqja Bruto: 65 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: 2
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Bosh
Ashensor
Orientim Perëndim
Orientim Veri
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: