click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1 “Kinostudio” ,Tiranë.

€ 57.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Kinostudio në zonë mjaft të mirë familjare, pranë shumë institucioneve të ndryshme si: shkollë, kopsht, spitali QSUT, komisarjat etj. Ka akses hyrje-dalje të lehtë në rrugën kryesore dhe shumë pranë stacioneve të autobuzit.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • Koridor shpërndarës
  • I pa mobiluar
  • Kati 3
  • Orjentim Jug-Perëndim
  • Pallat egzistues
  • Me dokumentacion të rregullt

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19835
Çmimi: € 57.000
Sipërfaqja neto e pronës: 55 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Orientim Jug
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet