click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1 “Kompleksi Tom Doshi” ,Tiranë.

€ 75.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet midis Freskut dhe Shkozës në një pallat të ri me ashensor. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si edhe ndriçim natyral. Apartamanti të ofronë mundësinë e shumë faciliteteteve të zonës si edhe ka akses Hyrje – Dalje me lehtësi nga rruga kryesore. Pozicionohet në orientim Lindje – Perëndim si dhe ka dalje në një verandë të bukur e cila mund të shfrytëzohet lehtësisht. Apartamenti ka sipërfaqe totale 61 m2, sipërfaqe Neto 55.6 m2 si edhe verand 51.4 m2. Punimet përfundojnë në Gusht të 2023.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • Dhomë gjumi
  • Verandë të madhe
  • Tualet
  • Orientim Lindje-Perëndim
  • Kati 1
  • Pallat i ri 2022

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19901
Çmimi: € 75.000
Sipërfaqja neto e pronës: 112 m2
Sipërfaqja Bruto: 112 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2022
Ashensor: 1
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Bosh
Koridor shpërdarës
Ashensor
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet