click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 1+1+Verandë, “Medreseja” ,Tiranë.

€ 100.000
Riza Cerova, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në afërsi të Medresesë tek rruga ” Riza Cerova” , në një pallat të ri pa ashensor. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si edhe ndriçim natyral. Apartamanti të ofronë mundësinë e shumë faciliteteteve të zonës si edhe ka akses Hyrje – Dalje me lehtësi nga rruga kryesore. Pozicionohet në orientim Jug-Lindje – Perëndim si dhe ka dalje në një verandë shumë të bukur me pishinë . Apartamenti ka sipërfaqe neto 48 m2,  si edhe verandë 116 m2. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Verand të madhe me sipërfaqe totale 116 m2
  • Pishinë në verandë
  • Kati 5 (i fundit)
  • Pallat pa ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Riza Cerova
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20879
Çmimi: € 100.000
Sipërfaqja neto e pronës: 164 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Kondicioner: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-medreseja-tirane/