click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 1+1, “Rr.Irfan Tomini” ,Tiranë.

€ 128.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti  ndodhet tek Rruga ”Irfan Tomini”, pranë kompleksit Kika 2 në një pallat të ri të miradministrua me ashensor. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, ndriçim natyral. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore,pranë institucioneve të ndryshme, marketeve dhe stacioneve të autobuzit. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Ballkon
  • Korridor shpërndarës
  • Kati 3 banim
  • Pallat i 2010

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20430
Çmimi: € 128.000
Sipërfaqja neto e pronës: 70 m2
Sipërfaqja Bruto: 80 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2010
Ashensor: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-rr-irfan-tomini-tirane/