click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiranë.

€ 125.000
Him Kolli, ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti  ndodhet tek Rruga e ”Kavajes”, pranë qëndrës së Tiranës në një pallat të ri me ashensor me orientim Jug–Lindje, Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, ndriçim natyral. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore,pranë institucioneve të ndryshme  dhe stacioneve të autobuzit. Apartamenti shitet i mobiluar.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • Korridor shpërndarës
  • Kondicioner
  • Kati 9 me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Him Kolli
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20344
Çmimi: € 125.000
Sipërfaqja neto e pronës: 68 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ashensor: Po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Lindje

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 Blk “Astir”, Tiranë.

€ 95.000
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
114 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet

Përshendetje,interesohem për këtë pronë: