click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1 “ Sarandë ”.

€ 155.000
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonë shumë të kërkuar në qytetin e Sarandës, në një pallat të ri të vitit 2023, me cilësi punimesh shumë të larta dhe bashkohore. Muret ndarëse janë me material ferizol, cka do të thotë mbrojtje maksimale nga lagështia, i ftohti në dimër dhe i nxehti në verë. Organizimi i pallatit ka ballone të cilat të ofrojnë pamje nga deti. Apartamenti ndodhet në zonë me akses dhe ofron kushte të mira për banim, mundësi shumë e mirë investimi dhe për turizëm.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe  gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Pjeserisht e mobiluar
  • Tualet
  • Kati 4
  • 3 Ashensor
  • Magazinë

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21726
Çmimi: € 155.000
Sipërfaqja neto e pronës: 86 m2
Sipërfaqja Bruto: 90 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ashensor: po
Ndërtim i ri
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1, “Sarandë“.

€ 155.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
87 m2
Sipërfaqja Neto
9 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë:
https://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-sarande-2/