click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
Rruga e Dibres, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë Sheshi Selvia tek “Rruga e Dibrës” në një kompleksi të ri i vitit 2023 ndërtuar nga shoqëria “PIENVIS”. Pranë apartamentit sigurohen shkolla, supermarkete, farmaci, bar kafe dhe stacion urbani. Zona ku ndodhet apartamenti të ofron siguri është mundësi e mirë edhe për investim.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Planimetri e rregullt
  • Kati 7 banim
  • Me 2 ashensor
  • Në proçes Hipotekimi

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga e Dibres
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21032
Çmimi: € 128.700
Sipërfaqja neto e pronës: 67 m2
Sipërfaqja Bruto: 78 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: 2
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Bosh
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 129.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
4 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-selvia-tirane-2/