click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 1+1+BLK “Golem”, Durrës

€ 65.000
, ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në plazhin e golemit shumë pranë detit, pallatet pas vilave në pallat me ashensor. Kompleksi ofron hapsira publike pa qarkullim makinash dhe të rrethuar. Hyrje-Dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe lagje totalisht e asfaltuar dhe e ndricuar, Apartamenti shitet i mobiluar.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • E mobiluar
  • Tualet
  • Ballkon të madh
  • Kati 3
  • Me ashensor
  • Me certefikatë pronësie

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti: ,
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20471
Çmimi: € 65.000
Sipërfaqja neto e pronës: 70 m2
Sipërfaqja Bruto: 80 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ashensor: po
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Ashensor
Pamje nga Deti

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 3+1+2+Verandë, “Durr...

€ 120.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
153 m2
Sipërfaqja Neto
7 Korrik, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: