click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.

€ 89.000
Ish Hipoteka , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Ish Hipotekës tek rruga “Androkli Kostallari”, në një lagje mjaft të qetë dhe familjare në pallat të vitit 2000 me ashensor. Apartamenti është shumë i bukur, sipërfaqe mjaft të bollshme i restauruar, me instalime të reja, parket, tualet me ajrim natyral me ballkon të vogël totalisht i ri. Apartamenti ka orientim perfekt Jug-Lindje-Perëndim me ndricim gjatë gjithë ditës.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Ballkon i bollshëm
  • Tualet me Dritare
  • Kati 2 (me ashensor)
  • Dekumentacion të rregullt hipotekor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Ish Hipoteka
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20147
Çmimi: € 89.000
Sipërfaqja neto e pronës: 68 m2
Sipërfaqja Bruto: 75 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2000
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Resident
Kondicioner: Jo
Investime Ekstra: Tualeti, Instalimet, Ndricimi
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Ballkon
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!