click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, Tiranë.

€ 68.000
Kthesa e Kamzës, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e “Treshi-t”, në një pallat të ri me ashensor buzë rruges kryesore. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, ndriçim natyral si dhe pamje fantastike nga Mali i Dajtit. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore dhe stacioneve të autobuzit. Apartamenti shitet totalisht  i mobiluar.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Ballkon
  • Kati i 6 me ashensor
  • Me certifikatë pronësie dhe rivlersim

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Kthesa e Kamzës
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20336
Çmimi: € 68.000
Sipërfaqja neto e pronës: 65 m2
Sipërfaqja Bruto: 72 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2010
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Mundësi në lagje
Kondicioner: Jo
Investime Ekstra: Mobiluar
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Orientim Lindje
Orientim Veri
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë

€ 137.750
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

SHITET Apartament 2+1+, ”Bllok”, Tiranë.

€ 245.000
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!