click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 1+1+Blk “Orikum”, Vlorë.

€ 67.000
Orikum, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në qendër të Orikumit, në lagje shumë i qetë me gjelbërim dhe me prespektivë shumë të lartë zhvillimi. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 me ashensor me orientim Jug–Lindje, planimetri të rregullt, me shumë ndriçim natyral. Së fundmi apartamenti është restauruar si dhe mobiluar totalisht.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Ballkon (me pamje nga deti)
  • Me parket
  • E mobiluar

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Orikum
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20249
Çmimi: € 67.000
Sipërfaqja neto e pronës: 44 m2
Sipërfaqja Bruto: 55 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2016
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: 2
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Me parket
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Lindje
Pamje nga Deti

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 2+1+2, “Radhimë”, Vlorë.

€ 85.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2022
Detaje

Shitet garsoniere, “Radhimë”, Vl...

€ 39.650
1
Tualet
40 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2022

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!