click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 2+1+2,“Astir” ,Tiranë.

€ 105.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e “Astirit” tek Vila L, në një pallat të ri me administrim shumë të mirë. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore dhe stacioneve të autobuzit. Apartamenti ka shumë hapsirë dhe ndricim natyral si dhe organizim mjaft të mirë.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete ( 1 me dritare )
  • I pa mobiluar
  • Kati 4 banim
  • Pallat i ri me ashensor
  • Dokumentacion të rregullt

[njwa_button id=”19291″]

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19552
Çmimi: € 105.000
Sipërfaqja Bruto: 114 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ashensor: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet