click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2 Blk “Astir”, Tiranë.

€ 95.000
Rruga Mikel Maruli , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e “Astirit”, pranë Postës,  në një pallat të ri me ashensor. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si dhe me ndriçim natyral. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore dhe stacioneve të autobuzit.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 2 Ballkone
  • Kati i 7 me ashensor
  • Me certifikatë pronësie

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Rruga Mikel Maruli
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20328
Çmimi: € 95.000
Sipërfaqja neto e pronës: 114 m2
Sipërfaqja Bruto: 126 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë!