click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 2+1 “ Astir ” ,Tiranë.

€ 106.000
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Pallati ndodhet në zonën e “Astirit” shumë pranë unazës ,në katin e parë të tij ka qëndra biznesi .,ka hyrje-dalje të shpejtë në rrugë kryesore ,vënd parkimi, zona është e sistemuar shumë pranë “Lanës”dhe pranë “Syri tv” . Apartamenti jepet në kushte shumë të mira, dhomat e tij kanë ndriçim natyral dhe janë të rrethuara me ballkon i aksesueshëm nga të gjitha hyrjet .Shkallët e brëndshme të pallatit janë të ndriçuara nga drita natyrale.

Organizimi:
Ambient ndenje
Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
Korridor shpërndarës
Ballkon të madh
Pallat ri 2015-2016
Kati i 4
Orientim Jug-Perëndim

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19497
Çmimi: € 106.000
Sipërfaqja neto e pronës: 118 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2016
Ashensor: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Koridor shpërdarës

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet