click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet , Apartament 2+1 , “ Babrru-Qender ” , Tiranë

€ 58.000
Babrru, ,
add to favorites
88

Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të qetë, akses me stacionin e autobuzit, ambulancë , farmaci , supermarket etj.

Organizimi:

 • Apartament 2+1
 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Tualet
 • 2 Dhoma gjumi.
 • Koridor shpërndarës
 • Pjesërisht e mobiluar
 • Sipërfaqja  78 m2 ( netto)
 • Pallat i ri ( 2012 )
 • Ashensor
 • Kati i 2 banim
 • Me çertefikat pronësie

Për ta vizituar na kontaktoni!
+355 69 45 35 079

Address: Babrru
City:
Area:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20702
Price: € 58.000
Property Size: 88 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 2+1, “ Ambasada Amerikan...

€ 115.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat  egzistues , pranë Ambasadës Amerikane Organizimi: [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat  egzistues , pranë Ambasadës Amerikane Organizimi: [more]
22 125 m2full info

Shitet , Apartament 1+1 , “ Pazari i Ri ” , ...

€ 80.000
Informacion mbi Apartamentin  Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar në Tiranë, me shumë zhvillim , shumë pranë [more]
Informacion mbi Apartamentin  Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar në Tiranë, me shumë zhvillim , shumë pranë [more]
11 57 m2full info

Shitet , Apartament 1+1+BLK , “ Pazari i Ri ...

€ 75.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar në Tiranë, me shumë zhillim , shumë pranë [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar në Tiranë, me shumë zhillim , shumë pranë [more]
11 66 m2full info

Shitet , Apartament 2+1+2 BLK , “ Laprakë ” ...

€ 110.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, me shumë zhillim , shumë pranë qendrës [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, me shumë zhillim , shumë pranë qendrës [more]
21 126 m2full info

Compare Listings

Open chat