click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 2+1, “Fakulteti i Drejtesisë” ,Tiranë

€ 133.000
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti  ndodhet tek  Fakulteti Drejtesisë në afërsi  të Liqenit Artificial , në  një  zonë  të  zhvillar , pranë  istitucioneve të  ndryshme , ka akses hyrje- dalje në  rrugë kryesore dhe pranë  statcionit  të  autobusit  . Apartamenti  është  ristauruar më së fundi dhe ofrohet në kushte të mira banimi. Apartamenti  ka hapsire të bollshme , me shumë ndricim natyral , në një zonë te qetë.
Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
2 Dhoma gjumi
Tualet
I mobiluar
Ballkon i madh
Kondicioner
Kati 4 banim
Pallat egzistues

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19369
Çmimi: € 133.000
Sipërfaqja neto e pronës: 77 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet