click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1 “Fusha e Aviacionit”, Tiranë.

€ 136.000
Simon Gjoni, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, në një kompleksi të ri i vitit 2023 të quajtur ”Grand Park Residence”. Pranë apartamentit sigurohen shkolla, supermarkete,farmaci, bar kafe dhe ambiente pushimi. Zona ku ndodhet apartamenti të ofron qetësi dhe siguri.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete (1 me dritare)
Planimetri e rregullt
Kati 1 banim
Me ashensor
Në proçes Hipotekimi

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: Simon Gjoni
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20847
Çmimi: € 136.000
Sipërfaqja neto e pronës: 85 m2
Sipërfaqja Bruto: 101 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: po
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-21-fusha-e-aviacionit-tirane/