click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 2+1, “Green City” ,Tiranë

€ 144.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit tek kompleksi Green City , në një pallat të ri të mirëmbajtur, në një zonë me shumë akses, të sigurt të qetë me gjelbërim dhe me pozicionim të mirë për banim. Apartamenti është mundësi shumë e mirë edhe për investim.
Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
2 Dhoma gjumi
2 Tualete me dritare
I pa mobiluar
Ballkon
Kati 7 banim
Pallat i ri me ashensor
Dokumentacion të rregullt

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19521
Çmimi: € 144.000
Sipërfaqja neto e pronës: 103 m2
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr.Irfan Tomini” ,T...

€ 128.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 3+1 “Rr. Kavajës”, Tiranë.

€ 214.880
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
123 m2
Sipërfaqja Neto
6 Qershor, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023

Detajet