click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1 “Kodra e Diellit” ,Tiranë.

€ 143.000
Bill Klinton, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë tek Kodra e Diellit rruga ”Bill Klinton”, në një pallat të ri dhe të miradministruar. Pranë apartamentit gjendet Kopshti Botanik, Liqeni Artificial, Stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira i pa banuar më parë, i sapo investuar me të gjitha paisjet e reja dhe tepër cilësore, ideal për një jetës komode.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • Koridor shpërndarës
  • Mobilim bashkohor
  • Ballkon
  • Kondicioner
  • Kati 3 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Bill Klinton
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20854
Çmimi: € 143.000
Sipërfaqja neto e pronës: 84 m2
Sipërfaqja Bruto: 92 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ashensor: po
Kondicioner: po
Investime Ekstra: po
Ndërtim i ri
Disponon Rivlersim
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-21-komuna-e-parisit-tirane/