click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1 “Myslym Shyri”, Tiranë.

€ 115.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet midis zonës të Myslym Shyrit dhe 21 Dhjetorit tek rruga “Nikolla Lena“ në një pallat të ri të mirëmbajtur, të pa dëmtuar nga tërmeti, në një zonë me shumë akses, të sigurt të qetë dhe me pozicionim të mirë për banim. Apartamenti shitet i pa mobiluar dhe është mundësi shumë e mirë edhe për investim.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Ballkon i mbyllur
  • Tualet (me dritare)
  • Pa mobiluar
  • Kati 1 Banim
  • Me ashensor
  • Ne proces hipotekimi

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20294
Çmimi: € 115.000
Sipërfaqja Bruto: 85 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr.Irfan Tomini” ,T...

€ 128.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 3+1 “Rr. Kavajës”, Tiranë.

€ 214.880
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
123 m2
Sipërfaqja Neto
6 Qershor, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë