click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1, “Rr. Tefta Tashko ”, Tiranë.

€ 105.000
Rruga Tefta Tashko Koco, ,
add to favorites
127

Informacion mbi Apartamentin:

 • Ambient ndenjie
 • Ambient gatimi më vete
 • Kati i 8( jo i fundit )
 • 1 Tualet.
 • 1 ballkon i madh
 • I areduar totalisht
 • Orientim Jug-Lindje
 • 2 dhoma gjumi
 • Me ndriçim
 • Me Kondicioner
 • Me Hipotek
 • Sipërfaqja e apartamentit 89 m2 Bruto
 • Zona shumë e mirë , ne afersi te shumë institucioneve , shumë e mirëmbajtur , pallat cilësor , qetësi dhe pastërti .

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Rruga Tefta Tashko Koco
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19883
Price: € 105.000
Property Size: 89 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 1+1, “ Komisarjati nr.4 ...

€ 45.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 [more]
11 57 m2full info

Shitet, Apartament 3+1 , Rr “Mine Peza...

Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballkon 3 Dhoma gjumi Kati i 6 teknik Shkallë [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballkon 3 Dhoma gjumi Kati i 6 teknik Shkallë [more]
31 95 m2full info

Shitet , Apartament 2+1, “ Bulevardi i Ri ” ...

€ 93.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pranë burgt 313. Organizimi: Ambient ndenj [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pranë burgt 313. Organizimi: Ambient ndenj [more]
22 105 m2full info

Shitet , Apartament 2+1,“ Vasil Shanto ” , T...

€ 105.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në vijë të dytë, shumë pranë Gjykatës të R [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në vijë të dytë, shumë pranë Gjykatës të R [more]
21 88 m2full info

Compare Listings

Open chat