click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 2+1, “Selvia” ,Tiranë

€ 145.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Selvisë, në një pallat të ri të mirëmbajtur, të pa dëmtuar nga tërmeti, në një zonë me shumë akses, të sigurt të qetë dhe me pozicionim të mirë për banim. Apartamenti shitet i mobiluar, areduar bukur, paisje bashkohore. Apartamenti është mundësi shumë e mirë edhe për investim.
Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
I mobiluar
Ballkon
Kondicioner
Kati 7 banim
Pallat i ri me ashensor
Në proçes hipotekimi

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19461
Çmimi: € 145.000
Sipërfaqja neto e pronës: 105 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet