click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1 “Sheshi Willson”, Tiranë.

€ 155.000
Sheshi Willson, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek shkolla “Dëshmorët e Lirisë”, në një pallat egzistues me tullë të kuqe në katin e 4 (pallat 5 katësh) me orientim Jug–Lindje-Veri me shumë ndricim natyral. Apartamenti është mjaft mirë i organizuar si planimetri, i restauruar totalisht me instalime elektrike dhe hidraulike si dhe me parket.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Ballkon i mbyllur
  • Tualet (me dritare)
  • Kati 4
  • Dekumentacion të rregullt hipotekor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Sheshi Willson
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20153
Çmimi: € 155.000
Sipërfaqja neto e pronës: 77 m2
Sipërfaqja Bruto: 77 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Investime Ekstra: Parket, instalime Elektrike/Hidraulike
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!