click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 2+1,“ Yzberisht” ,Tiranë.

€ 110.000
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në afërsi të bulevardit të ri të ” Artistit” , në një pallat të ri me ashensor. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si edhe ndriçim natyral. Apartamanti të ofronë mundësinë e shumë faciliteteteve të zonës si edhe ka akses Hyrje – Dalje me lehtësi nga rruga kryesore, ofronë mundësinë e hyrjes më vete të dedikuar nga pjesa e verandës si edhe lartësia e brendëshme e apartamentit është e konsiderueshme. Pozicionohet në orientim Jug-Lindje si dhe ka dalje në një verandë shumë të bukur e cila mund të shfrytëzohet edhe për aktivitet biznesi. Apartamenti ka sipërfaqe totale 107 m2, sipërfaqe Neto 96.4 m2 si edhe verand 145 m2, veranda do të shitet me çmimin 280 Euro / m2. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • Verand të madhe me sipërfaqe totale 145 m2
  • Kati i Parë banim

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19860
Çmimi: € 110.000
Sipërfaqja neto e pronës: 96 m2
Sipërfaqja Bruto: 107 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2010
Ashensor: 1
Vend Parkimi: po

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet