click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2 “Astir”, Tiranë.

€ 107.000
Astir , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Pallati ndodhet në zonën e “Astirit” pranë “Vila L”, në një pallat të vitit 2017 . Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si dhe ndriçim natyral. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore dhe stacioneve të autobuzit. Apartamenti është në proces hipotekimi.

Organizimi:

  • Sallon i madh
  • Ambient gatimi me dritare
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Totalisht i mobiluar dhe me parket
  • Sistem ngrohje
  • Ballkon i madh
  • Kati i 2 me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Astir
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19981
Çmimi: € 107.000
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Sipërfaqja Bruto: 110 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2017
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Jo
Investime Ekstra: Mobiluar
Në proçes hipotekimi
Me parket
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!