click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2, ”Bulevardi Migjeni”, Tiranë.

€ 160.000
Bulevardi Migjeni, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Super Apartament për shitje në një zonë shumë të zhvilluar kohët e fundit në Tiranë. Aksesi me Unazën e Madhe e cila lidhet me të gjithë Tiranën dhe Autostradat e bën zonën e Astirit një nga më të kërkuara të momentit. Apartamenti ka planimetri shumë të bukur, orientim me ndricim, mobilim shumë cilësor i projektuar nga arkitet dhe i veshur me sistem kapot.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Korridor hyrës dhe shpërdarës
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • Depo lavanteri
  • 2 Ballkone
  • Kati 8 (me ashensor)
  • Mobiluar (me parket)

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Bulevardi Migjeni
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21379
Çmimi: € 160.000
Sipërfaqja neto e pronës: 90 m2
Sipërfaqja Bruto: 101 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2018
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Jo
Kondicioner: 2 kondiconer
Investime Ekstra: Mobiluar
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë

€ 137.750
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

SHITET Apartament 2+1+, ”Bllok”, Tiranë.

€ 245.000
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!