click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”, Tiranë.

€ 145.000
Fusha e Aviacionit, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit, në një kompleksi të ri i vitit 2023 të quajtur ”Grand Park Residence”. Kompleksi është i ndërtuar me cilësi bashkohore, janë ruajtur të gjitha parametrat më të larta të ndërtimit. Në afërsi të kopleksit gjenden të gjitha facilitete për një jetes komode.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete (1 me dritare)
  • Planimetri e rregullt
  • Korridor hyrës dhe shpërndarës
  • 1 Ballkon
  • Orientim Lindje – Perëndim
  • Kati 7 banim
  • Me 2 ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Fusha e Aviacionit
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21211
Çmimi: € 145.000
Sipërfaqja neto e pronës: 91 m2
Sipërfaqja Bruto: 109 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: 2
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2, ”Bulevardi Migjeni”...

€ 160.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
90 m2
Sipërfaqja Neto
28 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: