click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2, “Green City”, Tiranë.

€ 176.000
Green City , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në kompleksin më të kërkuar të momentit “Green City”,  kompleks familjar shumë i qetë me gjelbërim dhe pishina. Apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 me ashensor kapacitet për 8 persona me orientim Veri–Lindje, planimetri të rregullt, me shumë ndriçim natyral.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Ballkon (me pamje nga pishina)
  • Me parket
  • Mobiluar

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Green City
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20232
Çmimi: € 176.000
Sipërfaqja Bruto: 107 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Orientim Lindje
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!