click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2 ”Halisof Residence”, Tiranë.

€ 229.000
TEG, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Super Apartament për shitje në një nga residencat më të kërkuara aktuale në Tiranë “Halisof Residence”. Zona më e re e komfortit të jetesës, qetësisë dhe sigurisë. Shumë pranë me unazën e madhe e cila lidhet me të gjithë Tiranën dhe Autostradat. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim me ndricim. Bashkë me apartamentin ofrohet edhe posti i parkimit me cmim ekstra

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Korridor shpërndarës
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 2 Ballkone (të medhaja)
  • Kati 2 banim
  • Post Parkimi (25.000 euro)
  • Pallat luksoz (2022)
  • Dokumentacion i rregullt

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: TEG
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20915
Çmimi: € 229.000
Sipërfaqja neto e pronës: 105 m2
Sipërfaqja Bruto: 124 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Garazhe: Po
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Jo
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!