click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i Thatë”.

€ 212.000
Liqeni i thate , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Super Apartament për shitje në një nga zonat më të kërkuara aktuale në Tiranë “Liqeni i Thatë”. Zona më e re e komfortit të jetesës, qetësisë dhe sigurisë. Shumë pranë me Parkun e Liqenit Artificial, Kopshtin Zoologjik dhe Botanik, unazën e madhe e cila lidhet me të gjithë Tiranën dhe Autostradat. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim me ndricim, pamje nga Liqeni Artificial. Bashkë me apartamentin ofrohet edhe posti i parkimit me cmim ekstra.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • Korridor shpërndarës
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 2 Ballkone
  • Kati 2 banim
  • 2 Poste Parkimi (36.000 euro)
  • Fazë ndertimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Liqeni i thate
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21323
Çmimi: € 212.000
Sipërfaqja neto e pronës: 103 m2
Sipërfaqja Bruto: 118 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2024
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2, ”Bulevardi Migjeni”...

€ 160.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
90 m2
Sipërfaqja Neto
28 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 145.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!