click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2, “Radhimë”, Vlorë.

€ 85.000
,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një kompleks mjaft të bukur me pishinë tek “Porti i Jahteve” , zonë kjo me prespektivë mjaft të lartë pasi do ndertohet Porti i ri i Jahteve shumë luksoze.Ka sipërfaqe netto prej 72.83 m2 dhe brutto 84.83 dhe është totalisht e mobiluar.

Organizimi:

  • Sallon ndenje dhe gatimi
  • 2 dhoma gjumi
  • 1 tualet
  • 2 ballkone
  • Pallat me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19343
Çmimi: € 85.000
Sipërfaqja neto e pronës: 85 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Orikum”, Vlorë.

€ 67.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
44 m2
Sipërfaqja Neto
8 Maj, 2023
Detaje

Shitet garsoniere, “Radhimë”, Vl...

€ 39.650
1
Tualet
40 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2022

Detajet