click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 2+1+2 Tualete “ Joy Residences”, Tiranë.

€ 400.000
Teg, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në brendësi të kompleksit ” Joy Residences”, në një nga ndërtimet më të mira të zonës së Tegut. Apartamenti ka orientim Lindje – Perëndim,  shumë ndiçim natyral dhe ofrohet me një kubatur të rregullt organizimi, shitet i mobiluar. Mundësi shumë e mirë investimi, pasi zona është në vendodhje shumë të kërkuar, për sigurinë, qetësinë, mirëmbajtjen dhe ajrin e pastër. Komuniteti i banorëve të kompleksit është kryesisht me shtetas të huaj si dhe më së shumti familjar. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Kati 3
  • Me ashensor
  • Me parket
  • Post parkimi
  • Dekumentacion të rregullt hipotekor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Teg
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20116
Çmimi: € 400.000
Sipërfaqja neto e pronës: 118 m2
Sipërfaqja Bruto: 122 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2020
Garazhe: 1
Ashensor: Po
Vend Parkimi: 1
Kondicioner: 2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë!