click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtesisë” ,Tiranë

€ 370.000
Milto Tutulani, , ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti  ndodhet në një pallat të ri vitit 2022 me ashensor, tek  “Fakulteti Drejtesisë” në afërsi  të Liqenit Artificial , në  një  zonë  të  zhvillar dhe të sigurt, pranë  istitucioneve të ndryshme , ka akses hyrje- dalje në  rrugë kryesore dhe pranë  statcionit  të  autobusit  . Apartamenti  është  restauruar së fundi me cilësi te lart. Apartamenti  ka hapsire të bollshme , me shumë ndricim natyral , në një zonë te qetë.. Apartamenti shitet bosh, mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 3 Dhomë gjumi
  • 2 Tualete me dritare
  • Ballkon të madh
  • Sistem chiller
  • Kati 3 banim
  • 1 Ashensor
  • Bosh
  • Me certifikatë pronësie

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Milto Tutulani
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20355
Çmimi: € 370.000
Sipërfaqja neto e pronës: 130 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Ashensor: Po
Investime Ekstra: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 Blk “Astir”, Tiranë.

€ 95.000
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
114 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet

Përshendetje,interesohem për këtë pronë: