click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 3+1 “Rr. Kavajës”, Tiranë.

€ 214.880
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek rruga e Kavajës pranë kompleksit ” Delijorgji” në një pallat të ri me 2 ashensor. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt dhe shitet pjesërisht i mobiluar.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambjent gatimi
  • 3 Dhoma gjumi
  • Pjeserisht i mobiluar
  • 3 Kondicioner
  • Ballkon të mbyllur
  • 2 Tualete
  • Kati 3 banim
  • Me 2 ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20420
Çmimi: € 214.880
Sipërfaqja neto e pronës: 123 m2
Sipërfaqja Bruto: 136 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Investime Ekstra: Po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Me parket
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2, ”Bulevardi Migjeni”...

€ 160.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
90 m2
Sipërfaqja Neto
28 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023

Detajet

Përshendetje, interesohem për këtë pronë: