click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 3+1, “Selvia”, Tiranë.

€ 200.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rrugën “Isa Boletini” Tiranë, vetëm 5 minuta në këmbë nga qendra, pozicionuar në katin e 6 në një pallat të ri të vitit 2008 me ashensor. Apartamenti ka orientim Jug-Perëndim, planimetri të rregullt, me shumë ndriçim natyral. Shitet pjesërisht i mobiluar, disponon dokumentacion të rregullt.

Organizimi:

  • Koridor shpërndarës
  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 3 dhoma gjumi
  • Tualet me dritare
  • 2 ballkone ( 1 është përshtatur për gatim)
  • Ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20220
Çmimi: € 200.000
Sipërfaqja neto e pronës: 108 m2
Sipërfaqja Bruto: 119 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2008
Ashensor: 1
Kondicioner: 2
Investime Ekstra: Ambient gatimi
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë

€ 137.750
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

SHITET Apartament 2+1+, ”Bllok”, Tiranë.

€ 245.000
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: