click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 3+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 205.000
,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek zona ”Vasil Shanto”, në një pallat të ri me ashensor  shumë pranë “ Kryqëzimit“. Apartamenti ka organizim shumë të mirë ,ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë të zhvilluar me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Pranë tij gjenden institucione të ndryshme si , shkolla, kopshti,hotel diplomat ,stacion autobuzi,etj. Apartamenti ofrohet në kushte të mira për banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • Ballkone
  • Magazin
  • Soxhorno
  • Kati 2
  • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20930
Çmimi: € 205.000
Sipërfaqja neto e pronës: 138 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2000
Ashensor: po
Ndërtim i ri
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshendetje, interesohem për këtë pronë: