click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 3+1+2 “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 260.000
Tefta Tashko Koco, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e “Pazarit të Ri” tek rruga “Tefta Tashko”, në një pallat të vitit 2013 me ashensor. Ka hapësirë të bollshme, me verandë me pamje të lirë Jug-Lindje ndërsa dhomat e tjera me orientim Veri-Perëndim, organizim të rregullt si dhe ndriçim natyral. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, me oxhak, shtruar me parket, sistem kondicionimi dhe kaldajë, sistem paneli diellor, gati për jetesë mjaft komode.

Organizimi:

  • Sallon ndenje
  • Ambient gatimi
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Korridor shpërndarës
  • Totalisht i mobiluar
  • Verandë (20 m2)
  • Kati i 8 (jo i fundit)

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Tefta Tashko Koco
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20078
Çmimi: € 260.000
Sipërfaqja neto e pronës: 122 m2
Sipërfaqja Bruto: 134 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2014
Garazhe: Me përzgjedhje
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Rezident
Kondicioner: Sistem Kodicionimi
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Orientim Veri
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr.Irfan Tomini” ,T...

€ 128.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 3+1 “Rr. Kavajës”, Tiranë.

€ 214.880
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
123 m2
Sipërfaqja Neto
6 Qershor, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!