click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 3+1+2 “Bulevardi i Ri”, Tiranë.

€ 233.400
Bulevardi i Ri, , ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e “Stacionit te Trenit” tek rruga “Jordan Misja”, në një pallat të vitit 2023 me 2 ashensor dhe me punime ekstra. Ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si dhe ndriçim natyral. Apartamenti është në fazë ndertimi dhe perfundon në Shtator të 2023 .

Organizimi:

  • Sallon ndenje
  • Ambient gatimi
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete me dritare
  • Korridor shpërndarës
  • Me fasad xhami
  • Depo
  • Ballkon
  • Kati i 2
  • Me 2 ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Bulevardi i Ri
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20154
Çmimi: € 233.400
Sipërfaqja neto e pronës: 130 m2
Sipërfaqja Bruto: 151 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Tualet me dritare
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr.Irfan Tomini” ,T...

€ 128.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 3+1 “Rr. Kavajës”, Tiranë.

€ 214.880
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
123 m2
Sipërfaqja Neto
6 Qershor, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem per këtë pronë!