click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 3+1+2 Tualete + Verandë , “ Fresku ” – Tiranë.

€ 89.500
Fresku, ,
add to favorites
150

Informacion mbi Apartamentin:

 •  Sallon i madh ndenjie
 • Kuzhinë
 • 2 Tualete
 • 1 Ballkon
 • 3 Dhoma gjumi
 • Verandë e madhe
 • Sipërfaqja 158 m2
 • Kati i 6 në pallat i ri
 • Ashensor
 • E mobiluar
 • Kondicioner

Për ta vizituar na kontaktoni:
+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Fresku
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20051
Price: € 89.500
Property Size: 158 m2
Property Lot Size: 158 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 1+1, Rruga“ Tefta Tashko...

€ 60.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
11 49 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, tek “ Medreseja ” ,...

€ 45.000
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi 1 Dhomë gjumi 1 Ballkon 1 Tualet E mobiluar Kati i 3 ( [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi 1 Dhomë gjumi 1 Ballkon 1 Tualet E mobiluar Kati i 3 ( [more]
11 50 m2full info

Shitet , Super Apartament 1+1, Gjimnazi “Par...

€ 85.000
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 1 Dhomë gjumi Ballkon të bollshëm 1 Tualet E mobiluar në mënyre moder [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 1 Dhomë gjumi Ballkon të bollshëm 1 Tualet E mobiluar në mënyre moder [more]
11 62 m2full info

Shitet, Super Apartament 2+1+2 , “ Rruga e K...

€ 170.000
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane universitet EUROPIAN, Policise Bashkiake dhe Kompleksit Delijorgji [more]
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane universitet EUROPIAN, Policise Bashkiake dhe Kompleksit Delijorgji [more]
22 121 m2full info

Compare Listings

Open chat