click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 3+1, “ F.Mjekësisë ” ,Tiranë.

€ 250
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek  ”Fakulteti i Mjekësisë”, në  pallat ekzistues pranë spitalit  “Nënë Tereza “. Apartamenti ka shumë ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë me shumë zhvillim. Pranë tij gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore, i pa dhënë më parë me qira.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • I  pa mobiluar
  • Magazinë
  • Pallat ekzistues
  • Kati 2

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19427
Çmimi: € 250
Sipërfaqja neto e pronës: 110 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet