click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”, Tiranë.

€ 200.000
Materniteti Ri, ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e “Brrylit” përball  “Martenitetit të ri” dhe me pamje nga bulevardi “Jean d’Ark” në një zonë mjaft të zhvilluar në Tiranë, me akses hyrje – dalje të shpejtë.  Ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si dhe ndriçim natyral.

Organizimi:

 • 2 Ambient ndenje
 • Ambient gatimi me vete
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Korridor shpërndarës
 • 2 Tualete me dritare
 • Ballkon (pamje nga bulevardi)
 • Oxhak funksional
 • 5 Kondicioner
 • 2 Depo
 • Pjesërisht e mobiluar
 • Kati i 1
 • Pallat me tullë të kuqe

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Materniteti Ri
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21467
Çmimi: € 200.000
Sipërfaqja neto e pronës: 151 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Ashensor: JO
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: PO
Investime Ekstra: PO
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Tualet me dritare
Koridor shpërdarës
Ballkon
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë

€ 137.750
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

SHITET Apartament 2+1+, ”Bllok”, Tiranë.

€ 245.000
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2, ”Bulevardi Migjeni”...

€ 160.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
90 m2
Sipërfaqja Neto
28 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!