click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament Lux 2+1+2 “Arlis”, Farmacia 10.

€ 260.000
Farmacia 10, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja në zonën e “Spitalit Nënë Tereza” me pamje nga kryqëzimi. Pallati ka administrim të mirë me 2 ashensorë dhe korridore mjaft të bollshme. Apartamenti është totalisht i investuar luks me arkitekt , me pajisje nga më të shtrenjtat si dhe me sistem Chiller. Ka planimetri të rregull dhe orientim perfekt cka jep ndricim natyral të apartamentit.

Organizimi:

  • Sallon dhe kuzhinë
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Sistem Chiller

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Farmacia 10
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19952
Çmimi: € 260.000
Sipërfaqja neto e pronës: 94 m2
Sipërfaqja Bruto: 112 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Garazhe: Jo
Ashensor: 2
Vend Parkimi: Jo
Kondicioner: Chiller
Investime Ekstra: Mobilim Lux
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë

€ 137.750
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

SHITET Apartament 2+1+, ”Bllok”, Tiranë.

€ 245.000
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!